Prémiová šablona do wordpressu vhodná na stránku o hubnutí

Healthy Living je prémiová šablona pro redakční systém WordPress. Je vhodná pro stránky o hubnutí, zdravé výživě a wellnesu.
Šablona nabízí spoustu užitečných funkcí, které využijete, pokud se chystáte provozovat blog nebo stránku, která se zabývá zdravím nebo hubnutím, správnou výživou či wellnesem.

3ablona pro web o zdravé výživě a hubnutí
Šablona Healthy living obsahuje mnoho užitečných pluginů, které vám pomůžou vybudovat kvalitní a funkční webstránku.
Šablona je propojená s Woocommerce. Pokud tedy provozujete nebo se chystáte provozovat eshop se zdravou výživou a hubnutím, zajistí vám tato prémiová šablona vše co potřebujete. Zdravá výživa, čaje, bylinky, hubnutí, diety a výživové poradenství, stejně tak jako prodej nejrůznějších doplňků stravy na hubnutí a ozdravení organismu je žhavým trendem dneška.

Healthy living je plně přizpůsobitelná a snadno ovladatelná i pro začátečníka. Umožní vám vyrobit krásné a funkční stránky pro jejich úspěšný bussiness.
Můžete různě upravovat vzhled svých stránek, volit mezi různými formáty a grafickými úpravami článků. Samozřejmostí je také propojení se sociálními sítěmi. Své posty můžete zveřejňovat například na Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítích.

Váš nový web o hubnutí a zdravé výživě

Obor hubnutí a zdravé výživy se vyznačuje vyšší konkurencí, je proto velmi důležité mít kvalitní web. Healthy Living nabízí uživatelsky příjemný Admin panel, který oproti standardnímu panelu z WordPressu přináší další užitečné funkce. Umožní vám jednoduše vytvořit blog o hubnutí, eshop se zdravou výživou, stránky o dietách, nebo jakoukoli jinou stránku o zdravém životním stylu a hubnutí.
Protože pro úspěch každé webové stránky, je důležitý validní a bezchybně napsaný zdrojový kód, je tato šablona plně optimalizována pro použití s HTML5 a CSS3.

Šablona je samozřejmě plně responzivní. Vaše stránky o dietách, hubnutí a zdravém životním stylu se budou perfektně a čitelně zobrazovat jak na obrazovce počítače , tak na malém displeji mobilního telefonu.
Profesionální vzhled dodá vašim stránkám krásný slider, vybavený mnoha pokročilými funkcemi a krásnými vizuálními efekty. Můžete také neomezeně měnit barvy vzhledu podle libosti.

Šablonu můžete stáhnout ze stránek  Theme Forest za pouhých 59 dolarů. Můžete si také přikoupit za 17,63 dolarů rozšířenou podporu, což je doporučeno zejména začátečníkům.
Pokud uvažujete o novém blogu věnovanému zdravému životnímu stylu, hubnutí, dietám prodeji dietních produktů, čajů, doplňků stravy na snížení váhy, je tato prémiová šablona to pravé pro vás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *